Aktualitet

Zjarr në një banesë dykatëshe në zonën e ‘Myslym Shyrit’, forcat zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e flakëve

Një zjarr ka përfshirë një ndërtesë dykatëshe në zonën e ‘Myslym Shyrit’ në kryeqytet, ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja” dhe nga forcat e policisë mësohet se bëhet fjalë për një banesë dy katëshe të pabanuar.Zjarrfikësit janë duke u mundur që ta t’i fikin flakët. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker