Aktualitet

Shijoni diellin dhe sot, nesër fillon shiu

Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites MBETEN me kthjellime dhe vranesira te pakta, KU me te dukshme kthjellimet do te jene ne ultesiren perendimore. NDERSA ne oret e mesdites dhe ne vijim priten kalime te lehta te vranesirave, te cilat me te theksuara do te jene ne zonat malore.

Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE te ulen në mëngjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 24°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim 3 – 4 balle.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker