Opinion

Rita Ndoci, pas vizitës së Bashës në Shkodër: Ky nuk njeh as kandidatët e vet, që i ka dhe në krye të listës

Artistja shkodrane me bindje të djathta Rita Ndoci ka reaguar pas vizitës së Lulzim Bashës në Shkodër.

Ajo shkruan se Bashën nuk dolën ta prisnin as vetë demokratët.

Më tej ajo ironizon kreun e PD-së, se nuk njeh as kandidatët e vet, që i ka dhe në krye të listës.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker