Vora News

Pas fitores së PS-së, lajmi surprizë për kryebashkiakun Arbana. Eltoni dhe Ema presin një tjetër djalë.

Kryetari i bashkisë së Shijakut Elton Arbana dhe bashkëshortja e tij Ema së shpejti do të bëhen prindër me fëmijën e tyre të pestë.

Pas tre vajzave dhe një djali, Elton Arbana shpreh gëzimin e tij, që pas suksesit që pati në zgjedhjet e 25 prillit, ku shijakasit bindshëm votuan Partinë Socialiste, ai do të bëhet së shpejti me një djalë.

“Priami do të ketë një vëlla”- shprehet Arbana në postimin e tij në facebook. Kryebashkiaku i Shijakut përveçse shumë i dedikuar në punë ka treguar se është një baba model në përkujdesjen ndaj fëmijëve të tij dhe dëshiron të ketë një familje të madhe.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker