Aktualitet

Parashikimi i motit, 15 maj 2021

Territori shqiptar do të mbizotërohet nga vranësirat e shumta të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë vendin, ku herë pas here do të jenë në formë rebeshi.

Por orët e mbrëmjes përmirësojnë gradualisht kushtet e motit. Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 6 deri në 23 gradë Celsius.

Era të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejti 40 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker