Aktualitet

E rëndë/ Plagosen dy vëllezër në Durrës, njëri në gjendje të rëndë në spital

Plagosjen dy vëllezër në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit, në lagjen 13 të qytetit. Vëllezërit kanë iniciale A.H., të lindur në vitin 1998 dhe 2002. Një prej tyre është në gjendje të rëndë, ndërsa për tjetrin nuk dihen detaje.Të dy janë dërguar me urgjencë në spital, ku edhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë që ende nuk ka detaje të tjera lidhur me ngjarjen. Deri më tani raportohet se dy vëllezërit janë konfliktuar me disa persona të tjerë me thika, ndërsa Policia është vënë në kërkim të autorëve.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker