Aktualitet

E ngatërroi me derrin/ I moshuari qëllon me çifte gruan

Një ngjarje e rëndë u shënua në Salerno të Italisë, ku një burrë 70-vjeçar ka qëlluar me çifte gruan e tij 64-vjeçare.

Të ndodhur në një vend pa ndriçim, i moshuari e ngatërroi derrin me gruan.

Për fat të mirë, plumbi e kapi gruan në shpatull dhe ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Burri u tha hetuesve se mendonte se një derr u kishte hyrë në oborrin e tyre dhe prandaj kishte qëlluar.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker