Aktualitet

E FUNDIT/ Mister në Tiranë, shërthimi i fuqishëm trondit qytetin. Nuk dihet ende shkaku, policia përmbytet nga telefonatat

Qytetarët e Tiranës janë bërë dëshmitarë të një shpërthimi të fuqishëm pak minuta më parë, i cili tronditi edhe godinat. Shpërthimi, burimi i të cilit nuk dihet ende, është raportuar edhe në polici si i tillë nga qytetarët e shqetësuar.

Deri më tani nuk dihet se çfarë ka ndodhur, policia është duke kërkuar për burimin e shpërthimit, i cili është ndjerë në të gjithë qytetin. Mësohet se shërbimet e policisë janë të gjitha në terren, por deri më tani nuk kanë mundur të zbulojnë shkakun.

Vijon…

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker