Aktualitet

Dita e dytë pa humbje jete nga COVID, Manastirliu jep lajmin e mirë

Sot është dita e dytë kur vendi ynë nuk ka pasur humbje jete për shkak të koronavirusit. Ky lajm i mirë është bërë me dije nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manastirliu tha se do të vijohet gradualisht me planin për lehtësimin e masave anti-covid.

MESAZHI i MANASTIRLIUT
Një tjetër lajm i mirëdita e dytë pa humbje jete

#Vijojmë me planin gradual të lehtësimit të masave nga 1 Qershori, por duke monitoruar me kujdes situatën e pandemisë.

foto galeri

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker