Teknologji

Facebook dhe Instagram marrin vendimin e ri për fëmijët nën moshën 13-vjeç

Facebook dhe Instagram marrin vendimin e ri për fëmijët nën moshën 13-vjeç

Facebook po konsideron të lançojë një version të platformës së tij të famshme të mediave sociale foto, Instagram  për fëmijët…
Telefonat që do të nxjerrë jashtë përdorimit “WhatsApp” në 2021!

Telefonat që do të nxjerrë jashtë përdorimit “WhatsApp” në 2021!

Në telefonat inteligjentë me versione të sistemit operativ Android 4.0.3 dhe iOS 9, viti 2021 mund të sjellë surpriza të…
Filmat që duhet të shikoni këtë fundvit.

Filmat që duhet të shikoni këtë fundvit.

Festat tashmë janë shumë afër dhe ju duhet ta shijoni atmosferën e tyre magjike. Pavarësisht pushimeve, dekorimeve që bëni, apo…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker