Show Biz

Pas ceremonisë përrallore në Maldive, Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg

Pas ceremonisë përrallore në Maldive, Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg

Fjolla Morina, e akuzuar për trafikim armësh dhe lëndësh narkotike është dënuar me 6 vite burg! Morina është kapur nga…
Si e bëri për vete Shkëlzen Jetishi “Miss Gjakovën”?

Si e bëri për vete Shkëlzen Jetishi “Miss Gjakovën”?

Shkëlzen Jetishi, për të gjjthë i njohur si Xeni, është një nga këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullore në vend,…
Luljeta, 62-vjeçarja që do bëjë “namin” në Për’puthen +40: S’jam tek lekët, por e dua…

Luljeta, 62-vjeçarja që do bëjë “namin” në Për’puthen +40: S’jam tek lekët, por e dua…

Luljeta Nallbani është një pensioniste 64-vjeçare, e cila jeton në Fier dhe është bërë pjesë e Për’puthen +40. Ajo është…
Lediana largohet nga studio me lot në sy, ja çfarë ndodhi në Top Channel

Lediana largohet nga studio me lot në sy, ja çfarë ndodhi në Top Channel

Për’Puthen ditën e sotme nisi me një shumëllojshmëri ndjenjash veprimesh nga treshja e famshme Antonela-Mevlan-Lediana. Në fillim Lediana u shpreh…
Për të katërtën herë Paris Hilton mer propozimin për martesë

Për të katërtën herë Paris Hilton mer propozimin për martesë

Paris Hilton ka marrë surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i…
Rudina Dembacaj ndërron mbiemër, martohet në bashkinë e Veliajt me Mark Frrokun

Rudina Dembacaj ndërron mbiemër, martohet në bashkinë e Veliajt me Mark Frrokun

Aktorja Rudina Dembacaj dhe politikani Mark Frroku tashmë janë martuar. Sot, aktorja ka surprizuar publikon, me disa foto të shkrepura…
Habit me investimin e fundit Ibrahimoviç, ja sa i kushtoi futbollistit

Habit me investimin e fundit Ibrahimoviç, ja sa i kushtoi futbollistit

Zlatan Ibrahimovic është duke u rikuperuar nga dëmtimi dhe kthimi nga pushimi në Suedi është planifikuar midis të martës dhe të…
U eliminua, reagon ashpër Silvana: Unë kërkoj burrë me B të madhe, ti….

U eliminua, reagon ashpër Silvana: Unë kërkoj burrë me B të madhe, ti….

Është mbyllur këtu rrugëtimi i Silvanës në Love Story, teksa kjo puntatë e shtatë ishte e mbushur me emocione, surpriza…
Rrëfimi prekës i Juliana Pashës, flet për mosardhjen në jetë të një fëmije dhe përlotet

Rrëfimi prekës i Juliana Pashës, flet për mosardhjen në jetë të një fëmije dhe përlotet

Rrëfimi prekës i Juliana Pashës, flet për mosardhjen në jetë të një fëmije dhe përlotet Gjatë një interviste me moderatorin…
Alban Dudushi flet për herë të parë për largimin nga Top Channel dhe planet për zgjerimin e familjes!

Alban Dudushi flet për herë të parë për largimin nga Top Channel dhe planet për zgjerimin e familjes!

Familja e Alban Dudushit dhe Bieta Sulos ishin kopertina e këtyre festave e Revistës Living. Albani, Bieta, Joelle dhe Kroi…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker