Aktualitet

Po tërhiqte lekë në bankomat, gruaja kërcënohet me thikë nga një 44-vjeçar

Po tërhiqte lekë në bankomat, gruaja kërcënohet me thikë nga një 44-vjeçar

Policia e Sarandës lajmëron se ka arrestuar një person të quajtur Jorgo (Leonard) Kumaraku, pasi ky i fundit ka tentuar…
Të dhënat nga pandemia/ Sa viktima dhe të infektuar ka? Dalin shifrat për 24 orët e fundit

Të dhënat nga pandemia/ Sa viktima dhe të infektuar ka? Dalin shifrat për 24 orët e fundit

rej disa javësh situata e pandemisë në Shqipëri paraqitet qendrueshme. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë…
Dy DORËHEQJE të rëndësishme NGA PD pas humbjes në zgjedhje, largohen sekretarët

Dy DORËHEQJE të rëndësishme NGA PD pas humbjes në zgjedhje, largohen sekretarët

Humbja në zgjedhjet e 25 prillit po pasohet me dorëheqje në PD. Pas kërkesës publike të qindra drejtuesve dhe militantëve…
Merr flakë minibusi në Kavajë, të gjithë pasagjerët…

Merr flakë minibusi në Kavajë, të gjithë pasagjerët…

Një autobus ka marrë flakë në autostradë Rrogozhinë-Durrës, afër qytetit të Kavajës. Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar pasi dhe…
Aksident i rëndë në aksin Berat-Skrapar, 28 vjeçarja përfundon në lumë

Aksident i rëndë në aksin Berat-Skrapar, 28 vjeçarja përfundon në lumë

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin nacional Berat-Skrapar, në fshatin Vërtop. Mjeti tip Audi,me targa AA 723 LK,…
PD dorëzon në KQZ dosjen ankimore për 25 prillin; kërkojnë zgjedhje të reja në 9 qarqe

PD dorëzon në KQZ dosjen ankimore për 25 prillin; kërkojnë zgjedhje të reja në 9 qarqe

Partia Demokartike ka dorëzuar sot në KQZ dosjen ankimore për zgjedhjet e 25 prillit, ku kërkon që në 9 qarqe…
Gjendet pa shenja jete një person te tregu i Milotit

Gjendet pa shenja jete një person te tregu i Milotit

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të diele në Lezhë. Policia bën me dije se viktima ende…
Divorcet, Shqipëria dhe Serbia kryesojnë në rajon

Divorcet, Shqipëria dhe Serbia kryesojnë në rajon

Më shumë se një e katërta e martesave përfunduan në divorc në vitin 2019 (26.1 divorce për 100 martesa nga…
Ekzekutoi gruan në dalje të Gjykatës së Elbasanit, Koço Bozos mohon akuzat:Nuk isha unë

Ekzekutoi gruan në dalje të Gjykatës së Elbasanit, Koço Bozos mohon akuzat:Nuk isha unë

Ish-polici-Koço Buzo, i cili ekzekutoi gruan e tij, Liljana Buzo në afërsi të Gjykatës së Elbasanit ka mohuar akuzat e…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker